יום שני, 29 בדצמבר 2008

כל סבתא יודעת, שלהיות סבתא זה לא כל כך פשוט ובעיקר סבתא בחופשות מוסדות החינוך.
יש לי, נכון לעכשו, ארבעה נכדים מקסימים ופעלתנים. מתחילת חופשת חנוכה הם יצאו לנופש באילת והפעם ויתרנו ולא הצטרפנו....מה שאיפשר גם לנו לנוח בשבוע הזה. היום הסתימה המנוחה והחברה הגיעו בבוקר מצפים ליום פעילות אצל סבתא וסבא.
החידוש המרגש עכשו הוא, הכלבה העונה לשם ביוטי. את ביוטי רכשנו בשבת מצער בעלי חיים בחיפה. ביוטי היא שנאוצר בינונית חברותית ומאוד רוצה להתחבב על משפחתה המאמצת. ביוטי בת ה3 הינה משאת נפשו של נתנאל בן ה8 שציפה לה הרבה זמן.
את ביוטי פגשנו במרפאה בצער בעלי חיים אחרי ששהינו שם בקושי 5 דקות. איך שראיתי אותה התאהבתי היצור הקטן והחושש הזה. הודעתי שאין צורך להמשיך לחפש כי היא באה איתנו הביתה. נתנאל "התחרפן" מאושר כששמע את הבשורה. גם במפגש שלהם היו ניצוצות של אהבה ממבט ראשון.
ובכן, הבוקר הגיעו הארבעה עם הכלבה ליום כיף. לקראת הצהרים, אחרי ציורי מנדלות ושתי ארוחות קלות, התחילו ילדי המושב להגיע לבית כדי לראות את הרכש החדש. נו...כלום התפעלו כראוי. והיא הגיבה כנסיכה כלפי נתיניה. את נתנאל היא כבר אוהבת ומכשכשת בזנבה כשהיא שומעת את קולו.
בצהרים, במקום לנוח הכנו לגבירה אמבטיה חמה ומלאת קצף. כולם הצטופפו יחד בחדר הרחצה הקטן וסייעו ברחצה. היא נהנתה מתשומת הלב ואנחנו נהננו מהריח הטוב שהחליף את הקודם, שבחלקו נבע מפחדיה מפני הנסיעה הארוכה והמשפחה החדשה אליה הגיעה.
בערב, אחרי עוד שתי ארוחות, שאחת הם לא אהבו,הלכו לביתם יחד עם הכלבה, שלא הבינה למה היא צריכה לעבור ממקום מרבצה החם לגשם הסוחף שבחוץ.
תמונות יגיעו אחרי שאצלם כמובן.
אני מיד התחלתי לארגן ולסדר את הבלגן שהשאירה החבורה כדי שישובו מחר לבלגן חדש. רציתי להמשיך ולקרא ספר שהתחלתי אך לא נשאר לי כוח.
ומחר יום חדש. אמתין להם שוב בבוקר.

אין תגובות: